Zlepšení nálady 1/2

7. ledna 2016 v 21:15 | Woo_Yong_Ki |  [One Shots] Yaoi
Hi Guys! ^^ Jsem opět tady ^^ a mám pro vás novou povídku ^^ mám ji už nějakou dobu napsanou, ale nějak se mi povedlo zapomenout, že jsem ji sem nedala *3* ^^ Tak ji sem dám teď x3 je to yaoi na dvě části, tak doufám, že se vám zalíbí ^^
VAROVÁNÍ: 18+

''Kurva!'' zavěsil vysoký, zrzavý muž naštvaně telefon. Čím dál více klientů mu posílalo nespokojené zprávy a naštvané telefonáty. Opět zvedl telefon k uchu. O dvě místnosti dále ho zvedl mladý blonďáček.
''Kevine..kafe, hned!'' vyštěkl na něj jeho šéf a než stačil něco odpovědět, zavěsil. Kevin se otráveně podíval na telefon. Nechtělo se mu k šéfovi když měl takovou náladu. Vždycky to schytal za všechny ostatní. Tahle práce ho nebavila, ale nedovoloval si svému nadřízenému něco odmítnout. Hlavně když byl naštvaný. Rychle udělal kávu a docupital s ní do kanceláře svého nadřízeného. Když tam přišel, Jaeseop stál u okna a naštvaně drtil telefon v dlani. Blonďáček položil kávu na stůl a hodlal odejít.
''Kevine!'' obořil se na něj Jaeseop. Jmenovaný se otočil zpět k němu, byl připravený na to, že ho šéf seřve. ''Zvaři dveře a pojď sem!'' Kev udělal co mu bylo řečeno. Přišel před stůl svého nadřízeného. Jaeseop k němu přistoupil co nejblíže to šlo. Pevně ho chytl za vlasy a přitáhl do hladového polibku. Potřeboval zlepšit náladu a tohle by mu pomohlo. Kevin si to však nechtěl nechat líbit. Snažil se se od něj odtáhnout, ale Jaeseop byl mnohem silnější. Když se mu to konečně povedlo, vrazil Jaeseopovi facku. Od svého šéfa si nechá líbit ledacos, ale svou nevinnost mu nedá- na to má doma přítele. Jaeseop se dlaní dotkl zasaženého místa. Mladší se otočil a chtěl odejít, ale Jaeseop ho pevně chytl za pas a přirazil ke stolu.
''Ty budeš dělat...to co ti přikážu!'' zašeptal mu do ouška.
''Ne..!'' vykřikl na něj Kevin. Tohle si od něj líbit opravdu nenechá.
''Co jsi to řekl?! Ty mi odporuješ?!'' prosedil Jaeseop zkrz zuby. Kevin si pevně stál za svým. Jaeseop ho otočil a přirazil ho čelem ke stolu. Za vlasy si ho přitáhl k sobě.
''Ty...mě budeš poslouchat! Budeš dělat to co ti řeknu!'' rty se vrhl na jeho odhalený krk. Kevin se zoufale snažil bránit, ale byl proti němu moc slabý. Jaeseop z něho strhl jeho košili aby měl výhled na jeho úžasné tělo. Jeho prsty si našli cestu ke Kevinovo bradavkám, které začal škádlit. Silně je mnul mezi prty, různě dráždil. Přitáhl si Kevina do hladového polibku. Když Kevin domítal, Jaeseop opět silně stiskl jeho bradavky. Blonďáček bolestně zavzdychal a Jaeseop se svým jazýčkem dostal do jeho pusinky. Kevin se stále snažil bránit. Jaeseop dlaní zajel k jeho džínám, které z něho ztrhl i se spodním prádlem. Silně stiskl Kevinovu pýchu v dlani. Kevin bolestně sykl. Do očí se mu vkrádaly slzy. Své poprvé si vůbec nepředstavoval takto. Jaeseop ho opět chytl za boky a otočil k sobě. Rty se přesunul k Kevinovo bradavce, kterou sál a silně kousal. To samé zopakoval na té druhé. Kevin plakal bolestí. Jaeseop si rozepl kalhoty a sesunul si je ke kolenům. Chytl Kevina za vlasy a donutil ho si kleknout.
''Vykuř mě!'' přikázal mu. Kevin se na něj vyděšeně podíval. Z jeho očí stále tekly slzy. Nesouhlasně zakroutil hlavou a snažil se se odtáhnout od Jaeseopova rozkroku. Starší ho zatahal za vlasy tak silně, až Kevin znovu vyjekl bolestí. Bez toho aby Kevinovi něco jiného řekl, přirazil svůj úd hluboko do jeho hrdla. Pevně držel Kevina za vlasy a přirážel do jeho úst. Blonďáček plakal bolestí. Když Jaeseop ucítil že je už blízko vyvrcholení, přitáhl si Kevina za vlasy zpátky a opět ho přirazil hrudníkem na stůl. Kevin se ještě jednou snažil Jaeseopa zastavit a bránit se mu. Jaeseop mu roztáhl nohy.
''Od teď..jsi můj, ty malá děvko..!'' zašeptal mu do ouška před tím, než do něj na jeden příraz vrazil celou svou pýchu. Kevin vykřikl bolestí. Měl pocit jako by ho někdo roztrhl napůl. Bez toho, aby čekal až si zvykne, začal do něj Jaeseop rychle přirážet. Pevně ho držel za boky, zatím co do něj přirážel nejrychleji jak mohl. Kevin křičel bolestí. Z očí mu tekly potůčky slz. Cítil jak začíná krvácet. Jaeseop ještě parkrát přirazil, než vyvrcholil hluboko do Kevina. Blonďáček sjel po straně stolu na zem. Celé tělo ho bolelo. Z očí mu tekly slzy proudem. Propaloval Jaeseopa nenávistným pohledem. Jeho nadřízený se v klidu, jako by se nic nestalo, oblékl a zabalil všechny své věci s úmyslem odejít domů. Sehl se ke Kevinovi a ještě jednou ho dravě políbil.

''Příště...bych ti doporučoval mi neodporovat.''
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 No Hyo Woo No Hyo Woo | 4. května 2016 v 20:17 | Reagovat

Chudáček Kevin *smutný výraz* Ale jinak mě zajímá, jak to bude dál takže 2.díl určitě vydej ^•^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama