Teď jsem tady pánem já!

29. prosince 2015 v 18:53 | Woo_Yong_Ki |  [One Shots] Yaoi
Hi! ^^ Já vím, že jsem tu už dlouho nebyla ale to víte..byli Vánoce nebyl čas na blog *3* Ale teď už je! Takže mám pro vás novou povídku ^^ No...teda...není nová, je už nějaký ten pátek napsaná, ale řekla jsem, že sem budu přidávat i staré povídky ^^

''Do prdele! Co to je?!'' rozhlídne se Eli okolo sebe. Na sobě nic nemá, jenom boxerky, na krku má obojek s ostny a z něho vede vodítko k posteli, kde je zauzlované přes postel. Najednou se otevřou dveře a do ložnice přijde Kevin v krásném upnutém korzetu s podvazky, síťovanými nadkolenkami a kozačkami s vysokými podpatky. Oči přikrité černou maskou. Eli na něm může oči nechat. Prohlédne si ho od hlavy až k patě.

''To se mi zdá?'' podiví se.

''Vypadám snad jako sen?'' řekne Kevin pomalu a trošku naštvaně. S bičíkem v ruce dojde k Eliovi. Ten si sedne jako by chtěl vztát. Kevin ho propálí pohledem. Chytí ho za rameno a mezi nohy mu dá jeden podpatek.

''Kampak si myslíš že jdeš chlapečku..?'' přejede mu bičíkem po krku.

''Proč se na mě tak díváš?'' podiví se Eli.

''Byl jsi zlobivý chlapec Elisone...a zlobivý chlapec by měl být potrestán!'' zatlaší špičkou nohy na Eliovo rozkrok. ''Sednout!'' rozkáže.

''Já sedím.'' podzvedne Eli obočí.

''Sednout na čtyři!'' sjede mu bičíkem od krku k pasu, kde ho malinko praští aby ho Eli poslech. Eli udělal co mu bylo řečeno. Zmateně se podívá co se jeho partner chystá dělat.

''Kevine...Keve co to je?..a proč jsou na mém stole všechny ty hračky..nebo co to je...?'' stáhne k němu ruku, on ho ale přes ní šlehne bičem. ''Au..'' Kevin k němu dojde, donutí ho si lehnout a sám si poté na něj lehne.

''Nic s těma rukama nedělej...dneska jsi pod mojí kontrolou.'' zašeptá mu do ouška, do kterého ho po chvilce kousne. Jednou rukou sjede k jeho rozkroku a začne ho masírovat před látku kalhot. Druhou si ho přitáhne ho vlhkého,hladového polibku.

''Ke-Kevine..'' zasténá Eli, když se od něj Kevin odtáhne a z jeho rozkroku zmizí ten překrásný dotek. Mladší se sehne nad noční stolek. Eliovi se naskytne pohled na jeho úžasně tvarovanou prdelku. Sedne si aby mohl vidět lépe. Když nesmí sahat..chce aspoň koukat. Mladší se otočí zpátky k němu.

''Doufám že se ti pohled líbil.'' zářivě se usměje.

''Moc!'' odpoví Eli s tím samým usměvěm. Ten mu ale zmizí hned co spatří co má Kevin v ruce. ''Ne Kevine! Tohle na mě nenasa-Agh!'' snažil se Eli protestovat když mu Kevin uvázal roubík.

''To je aby jsi nemohl protestovat lásko..'' dá mu pusinku na nosánek. ''..a teď si lehni.'' Eli poslušně plní instrukce. Je pravda že ten roubík se mu vůbec nelíbí..ale to ostatní se mu líbí až moc. Kevin se skloní k Eliovi a začne jeho hrudník zasypávat polibky. Jazýčkem začne dráždit jeho baradvku. Vsaje ji, jemně zkousne a poté ožužlá. To samé zopakuje i na té druhé. Eli se snaží sténat no..roubík mu to nedovoluje. Kevin se jazýčkem pomalu posunuje pořád níž, zatímco se prstíky pořád stárá o Eliovo bradavky. Eli by tak rád řekl jeho jméno..ale nemůže. Kevin jemně zkousne jeho chloubu přes látku jeho boxerek. Zoubky chytne jejich lem a stáhne je dolů. Poté vezme Eliův penis do ruky a začne s pomalými pohyby nahoru a dolů. Eli se slastně zakroutí. Kevin ho olízne po celé délce. Poté vsaje jeho špičku mezi rty a opět vypsustí. To udělá asi pětkrát. Poté se zvedne pro něco na stolku. Vrátí se k Eliovi s erekčním kroužkem. Předkloní se zpátky k Eliovi a kroužek mu nasadí na penis. Donutí Elie aby roztáhl víc nohy. Eli se na něj vytřeštěně podívá se strachem z toho co chce Kevin dělat. Maldší se vrátí ke stolku, vezme jednu z hraček a vrátí se k Eliovi. Starší vytřeští oči když to vidí. Začne se rukama bránit jak jen může. Kevin ale vzal bičík a šlehl ho po rukou a po stehnech.

''Nezlob!'' řekl a ještě jednou ho šlehl. Tentokrát po podbřišku. Eli se na něj uraženě podívá. ''Moc nekoukej..a teď...roztáhnout ty nohy!'' ještě jednou ho šlehne po podbřišku. Eli křečovitě poslechne. Kevin se vibrátorem přiblíží k jeho otvůrku. Eli by to nahlas nikdy nepřiznal..ale..bojí se. Mladší zatlačí na jeho otvůrek. Eli se prohne v zádech. Kevin do něj vibrátorem pomalu proniká, dokud nezmizí celý v Eliovo tělě. Mladší se poté skloní k jeho klínu a opět ho olízne po celé délce. Vsaje do úst opět jeho špičku a poté ho pohltí do úst celého. Eli se slastně prohne v zádech. Po dlouhé době opět použil své ruce, k tomu aby chytl Kevina za vlasy a zrychlil tím jeho pohyby hlavou. Kevin se od něj odtáhne, vyndá z něj vybrátor a donutí ho si sednout na kraj postele. Stoupne si před něj a sundá mu roubík.

''Sundej mi to co mám na sobě..'' řekne svůdně. Eli hned zvedá ruce, ale Kevin ho zastaví za ramena. ''..ale..pouze ústy!'' dodá ještě o něco svůdněji. Eli si ho celého prohlédne a mlsně si olízne rty.

''Tvé přání je mím rozkazem!'' vzdychne Eli a začne se zoubky prát se zavazováním Kevinovo korzetu. Kev se na něj celou dobu dívá s prstíky zapletenými v Eliovo havraně černých vlasech. Když se to Eliovi konečne povede rozvázat chytne korzet zuby a zahodí ho. Je na něm vidět že jeho vzrušení už zcela ovládlo jeho mysl. Kroužek na jeho erekci, zabraňující mu se udělat, mu v tom vůbec nepomáhá.

''Oh! Ty jsi zvíře!'' zatahá ho Kev za vlasy. Eli se mu podívá do očí a políbí jeho podbřišek. Zuby chytí jeho spodní prádlo a i s podvazky je z něho ztrhne. ''A teď..'' promluví opět Kevin. ''...teď..mě vykuř..nejlépe jak jen dokážeš!'' poručí si s nosánkem nahoru. Eli se podiví. Kam se poděl jeno nevinný Kevin? Ne že by se mu tohle nelíbilo, ale...Kevin nikdy před tím neřekl něco takového nahlas. Vždycky se to snažil říct..nevinněji.

''Jak si jen přeješ.'' odpoví mu a pohltí jeho penis do úst. Kevin se zakloní slastí, kterou mu ústa staršího přinášejí. Eli schválně zrychluje a opět zpomaluje své pohyby hlavou, ví jak moc to jeho koťátko vzrušuje.

''Ach! Kyoung Jae!'' Vykřikne slastí Kevin. Eli se na něj naštvaně podívá.

''Neříkej mi tak! Nebo přestanu!'' řekne. Kevin chytí Elie za vlasy a přitáne si ho zpátky k rozkroku.

''Já určím kdy přestaneš!'' Eli opět pohltí jeho penis do úst. Nedokáže svého roztouženého Kevinieho neuspokojit. Kevin slastně vzdychá Eliovo jméno. Ten kdyby mohl už by z těch nádherných zvuků vyvrcholil. Odtáhne se od Kevina, aby se mu mohl podívat do očí.

''Kevine...sundej mi to..sundej mi to lásko!'' vzdyhne a olízne mu podbřišek. Kevin se skloní k němu a podívá se mu do těch krásných očí.

''A proč bych měl?'' zeptá se svůdně. Eli se na něj prosebně podívá.

''Protože tě chci! Chci být v tobě! Prosím Kevine!'' zasténá nahlas.

''Ještě ne! Ještě jsi nedodělal rozdělanou práci...'' opět se narovná aby byl Eli čelem k jeho vzrušené chloubě...''...teď mě udělej!'' rozkáže mu. Eli poslušně udělá co mu bylo řečeno. Olízne Kevinův penis po celé délce a vsaje špičku po které, začne kmitat hbytým jazykem. Poté ho opět pohltí celého do úst. Kevin se s výkřikem Eliovo jména slastně prohne v zádech. Jakmile Eli úcítí jak v Kevinově chloubě tepe, zrychlí pohyby svých úst.

''Ach! Elisone!'' Kevin se znovu prohne v zádech a s hlasitým výřikem jeho jména se udělá do jeho úst. Eli jako vždycy vše poslušně spoliká. Znovu se prosebně podívá na Keva.

''Kevine...'' zasténá do náhlého ticha. ''...chci být v tobě! Prosím...sundej mi to!'' zaprosí. Kevin sám už to nemůže vydržet, chce svého holoubka v sobě. Skloní se k němu, dravě ho políbí a sundá mu kroužek z penisu. Eli mu na to odpoví zavzdychaním do úst. Jakmile se od něj Kevin odtáhne, využije jeho nepozornosti a stáhne ho k sobě do postele, kde ho zavalí svým tělem.
"Konec hraní...teď jsem na řadě já!" dravě přilepí své rty na Kevinův krk. Ten nic neříká, jen slastně vzdychá. Jakmile se Eli dostne k jeho bradavkám, tak ho ale zastaví. "Elii..ne! Na tohle už nemám náladu! Nemazli se se mnou! Ošukej mě! Tvrdě! Hned teď!" vzkřikne. Eli se na něj svůdně podívá.
"Snad sis nemyslel že hodlám udělat něco jiného...!"
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama