Shadow 2/2

14. prosince 2015 v 21:15 | Woo_Yong_Ki |  [One Shots] Yaoi
Hello! ^^
Dneska tu mám tu slibovanou druhou část Shadow x3 ^^ Jak tu na blogu tak i na Facebooku jsem si všimla, že má tahle povídka veliký úspěch a já jsem za to moc ráda ^^ x3
Vím, že jsem říkala, že ho zveřejním hned den poté, co ten první, ale přiznám se....zapomněla jsem na to *3*

Kiseop stál na hřbitově další hodinu, nebo dvě a stále hleděl na místo, kde Eli stál. V hlavě se mu ronily nejšílenejší myšlenky. Byl to skutečně Eli? Byla to skutečnost, nebo jen sen? Zdálo se mu, že je opět s ním?...jeho myšlenky vyrušilo brnení telefonu.
''Kiseope, kde jsi?'' ozval se Hoonův ustaraný hlas, když to Kiseop zvedl. ''Je už skoro půlnoc, máme o tebe strach. Kde jsi?'' nálehal na něj. Kiseop jeho otázky nevnímal.
''Musím vám něco říct! Všem!'' vyhrkl ze sebe a zavěsil. Nejrychleji jak mohl doběhl zpět na kolej.
''Kiseope?..Co se stalo?'' zeptal se SooHyun ustaraně, když Kiseop celý uřícený doběhl do pokoje.
''Já..já viděl..Elie!'' vykřikl. Všichni ostatní si vyměnili zmatené pohledy.
''Kiseopie..'' začal Kevin pomalu. ''..Eli je mrtvý..''
''Já to vím...ale on tam byl! Stál tam u svého hrobu! Byl to Eli! Vím to!'' SooHyun se zvedl z postele a přivedl k ní Kiseopa, aby se posadil. Všichni ostatní si sesedli kolem něj.
''Seopie..'' snažil se mu domluvit Jaeseop. ''..My víme, že ti Eli chybí..ale je mrtvý. Není možné, aby tam byl.'' Kiseop byl ale tvrdohlavý a stál si za svým.
''Byl to on! Byl to Eli!!'' v jeho očích se objevily slzy. Hoon si sedl vedle něj a silně ho objal.
''Muselo se ti to zdát..měl by jsi se vyspat, trochu si odpočinout.'' pohladil ho SooHyun jemně po zádech. Kiseop přikývl. Celou noc však usnout nemohl. Stále přemýšlel o Eliovi a o tom, co se na hřbitově stalo. Po několika hodinách snahy spát (a snahy nevnímat SooHyunovo chrápání) se mu konečně povedlo usnout.
Kiseopa probudily jasné paprsky slunce, mířící na jeho obličej. Probudil se až někdy dopoledne a jeho přátelé byli už dávno pryč. Nikdy ho nechtěli nechávat samotného, ale on trval na tom, že chce být sám.
''Uh?'' podivil se, když vstal a všiml si dopisu na svém stole. Červeným inkoustem připomínající stékající krev na něm byl nápis:
'Kiseop'

Kiseop ho vzal, sedl si na postel a začal číst. Do jeho očí se brzy dostaly slzy.
Kiseopie,
je mi líto, že jsem z hřbitova tak náhle zmizel, ale vylekala mne tvá touha po mém dotyku. Chápu tě, i já toužím se tě opět dotknout, ale nesmím. Jsem stín. Kdybych se tě dotkl, připravím tě o polovinu života, který ti zbývá. Abych tě mohl vidět, tak na tebe nesmím ani mluvit. To je daň za mou lásku, kterou ani smrt nepřekoná.
Miluji tě Kiseope.
-Tvůj Eli
''Uh?! Kiseope? Ty..pláčeš?'' vyděsil se Hoon, když vešel do pokoje a viděl Seopa křečovitě svírat papír v ruce.
''Byl to Eli! Na tom hřbitově! Byl to on!'' začal vyšilovat. ''Tady! podívej! To je dopis od něj!'' křičel stále a strkal Hoonovi do ruky papír.
''Kiseope...co blbneš...je to jen prázdný papír..''
''Co?! Ne! Je to od Elie!'' křičel Kiseop, který na papíře jasně viděl Eliovo písmo. Hoon ho silně objal.
''Kiseope. Já vím, že ti Eli hrozně chybí, všem nám chybí, ale je pryč...'' řekl potichu.
''Ale-'' chtěl Kiseop opět začít, ale Hoon ho zarazil.
''Kiseope..! Je to jen prázdný papír!'' Kiseop se trochu vyděsil jeho náhle zvýšeného hlasu, poté ale usoudil, že není k ničemu dobré se s ním hádat.
''Uhm..já..půjdu spát...'' vykoktal ze sebe Kiseop pomalu, zvedl se a šel se do koupelny umýt. Hoon se za ním smutně díval.
''Začíná z toho šílet.'' řekl si pro sebe.
+
Kiseop opět, jako každý den, stál nad Eliovým hrobem. Namísto toho, aby se smutně díval na náhrobek, jako pokaždé, se trhavě rozhlížel okolo. Chtěl ho vidět! Avšak..on nikde nebyl. Kiseop stál na hřbitově celé odpoledne, dlouho do noci, avšak Eli se nikde neukázal. Do Kiseopových očí se začaly sbíhat slzy.
''Ehm..promiňte?'' ozval se za Kiseopem neznámý hlas. Kiseop vylekaně zvedl oči. Nemohl uvěřit svým očím. V tu chvíli by vsadil život, že před ním stojí Eli! Vypadal úplně jako on!
''Promiňte, ale hřbitovní brána se bude za chvíli zavírat.'' Kiseop nebyl schopný slova. I ten hlas! Byl tak podobný tomu, jaký měl Eli!
''Za-zavírat?'' vykoktal po tom, co si uvědomil co mu neznámý řekl.
''Ano. Je už skoro půlnoc.''
''Půlnoc?!'' vyjekl Kiseop. ''Pane bože..to už žádný autobus nestihnu.'' mladík se na Kiseopa starostlivě podíval. Bylo mu ho moc líto.
''Pokud se do rána nedostanete domů, můžete přespat u mě.'' řekl bez toho aby si uvědomil co říká, jakoby někdo mluvil zkrze něj.
''Uh? Mohl bych? Já..nechci být na obtíž.''
''Nebudete.'' usmál se na něj a pomohl mu na nohy. ''Mimochodem, já jsem KyoungJae. Kim KyoungJae.'' zářivě se na něj usmál.
''Já jsem Lee Kiseop.'' pokusil se mu úsměv oplatit?
''Lee Kiseop?'' zeptal se KyoungJae udiveně.
''Ano..proč?''
''Já jen..tohle jméno jsem několikát našel..ve své koupelně napsané na zrcadle.''

''Uh?!'' Kiseop se podivil. Najednou se ho zmocnil zvláštní pocit, jakoby...jakoby tohle setkání zařídil Eli.
Ten den se Kiseopovi změnil celý svět. Stále chodil za Eliem na hřbitov, ale nyní měl své štěstí zpět, v podobě KyoungJaeho, který byl ve všem jako jeho největší láska. Ten den se stal nejšťastnějším dnem jeho života a on věřil, že to bylo díky Eliovi, který dodržel slib, který Kiseopovi dal než zemřel, že zařídí, aby byl Kiseop navždy šťastný.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 14. prosince 2015 v 22:09 | Reagovat

To bylo moc hezké. Jsem ráda, že to skončilo šťastně pro Kiseopa.
A v anketě bych hlasovala, ale neni tam VinSeop...

2 ukiss-kissme ukiss-kissme | Web | 15. prosince 2015 v 5:45 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se zalíbilo x3 ^^
VinSeop? Hm..na ně bych také mohla něco napsat ^^ x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama