Od teď jsi můj!

9. prosince 2015 v 22:58 | Woo_Yong_Ki |  [One Shots] Yaoi
Ahoj! ^^
Jelikož já vážně nevím, co mám psát za články (i když mám už asi dva týdny rozepsaný jeden Challenge xD *3* ^^') tak jsem se rozhodla, že jsem postupně budu dávat povídky, které jsou už hotové a byly na mém předchozím blogu ^^ Dneska dám však jen jednu, protože jsem si teď všimla, že je skoro jedenáct a já bych měla jít spát, protože je zítra škola xD
Tahle povídka je Oneshot, Můj první Oneshot, který za něco stál *3* A...než otevřete celý článek, tak vás chci varovat, že je tam pedofilie, takže komu se tohle téma nelíbí, tak to prosím nečtěte *3*

Název: Od teď jsi můj!
Autor: Woo_Yong_Ki
Fandom: U-KISS
Couple: SooHoon (Soohyun/Hoon)
Varování: 18+, pedofílie


''Sakra... To je máma.'' řekl, když se podíval na displej brnícího mobilu. Zmáčkl zelený čudlík, aby přijmul hovor a telefonek si přiložil ho k uchu.

''Mami?''

''HOONMINE! Kde sakra lítáš?! Víš vůbec kolik je hodin?! Okamžitě domu!''

''Já... už jsem na cestě, mami.''

''No to doufám... je půl desátý a ty nikde... víš jaký mám o tebe strach?!''

''Já.. se omlouvám Umma.... už jdu domů.'' s tím zavěsil. Musí rychle domů. Nechce mít průšvih. Zrychlí krok. Jednak proto, že musí být co nejrychleji doma a taky proto, že se trochu bojí. Přece jenom.. takhle večer jít prázdnou ulicí.. sám... To nažene člověku hrůzu. Najednou za sebou slyší kroky. Otočí se, ale nikdo tam neni.
''Ehm... asi začínám mít halušky.'' řekl si pro sebe a jde dál. Z ničeho nic ucítí jak ho někdo chytl za ruku.

''Eh?'' rychle se otočil. Za ním stojí vysoký muž s kapucí přes hlavu. Jediné co je vidět, je jeho tmavě hnědá ofina a hnědočerné oči, které si ho zvláštně prohlížejí. Hoon na sucho polkne... už jenom podle toho pohledu je vidět, že je ten muž starší než on. Neznámý si ho přitáhl k sobě.

''Ahoj Hoonie~'' Hoon okamžitě poznal ten hlas a začal se bránit. Ze strachu mu naskočí husí kůže.

''Prosím... to.. to nemůže být on!'' pomyslí si. Chtěl na něj zapomenout. Vždyť byl ještě dítě... co byl.. JE! A on... dospělák. Byl to přítel jeho mámy a snažil se ho svést... když mu bylo dvanáct.

''Ale no tak Hoonie~ Já ti přece neublížím.'' zavrněl mu sladce do ouška. Na chvíli povolil stisk. Toho mladší využil. Odstrčil ho od sebe a utíkal pryč. Nebylo mu to, ale nic platné.

''Kam si to myslíš, že jdeš?'' chytne ho pevně kolem pasu a táhne ho k autu.

''Pust mě..... Prosím....'' žadonil Hoon, když ho starší doslova hodil na zadní sedadlo. Bojí se.. Hrozně moc se bojí.. Starší jeho slova ignoruje. Prostě zabouchne dveře a sám si sedne na místo řidiče. Pro jistotu zamkl. Nechce riskovat, že mu mladší uteče.

''K- Ka- Kam mě to vezeš?! P- Pust mě!'' zakřičel Hoon přes slzy. Ale starší jako by ho neslyšel. Po pár zatáčkách zastaví auto a vleze si dozadu k Hoonovi.

''Jdi... Jdi o de mě... Já.. Já se tě bojím.''

''Nemáš proč broučku. Já ti přece nechci ublížit.'' pohladí ho po tváři. Hoon se rozhodne, že to naposledy zkusí.

''S- So- SooHyune.. Prosím... Pusť.. Pusť mě ven.'' nahodí roztomilý kukuč. To... ale neměl dělat.

Na ten roztomilý pohled se SooHyun jen perverzně ušklíbne. Hoon znovu na sucho polkne. Tohle byla chyba. SooHyun ho surově položí zpátky na sedadlo a hladově se přisaje na jeho rty. Hoon se ho snaží odstrčit, ale je proti němu moc slabý. SooHyunovo rty se posunují na jeho krk, kde udělají jasný červený flíček. Poté se zvedne zpátky k Hoonově tváři.

''Teď už budeš jenom můj Hoonie~'' Hoon se nepřestává bránit.

''Neztěžuj si to, Hoonie~'' zkousne jeho lalůček. Hoon se začíná bránit ještě víc. SooHyun nejdnou vyjekne bolestí - mladší ho kopl přímo do rozkroku. Starší ho ale nepouští. Naštvaně se podívá do Hoonovích strachem zastřených očí. Ten poznal, že tohle byla chyba. Bál se toho, co mu za to Hyun udělá.

''...... Tohle... bolelo...'' procedil skrz zuby. ''A já myslel, že budu moct být jemný.... po tomhle... Na to můžeš zapomenout chlapečku.'' řekl hořce. Hoon polkl a do očí se mu nahrnuly další slzy. SooHyun ztrhl Hoonovi triko a přisál se k jeho bradavce. Olízl jí a potom silně zkousl. Hoon vykřikl bolestí. Znovu se pokusí bránit, i když ví že je to zbytečné.

''Zlobíš Hoonie~. A zlobivý chlapec si zaslouží trest.'' Hoon ztuhl. Přestal se bránit. Co když by mu za to... ten chlap ještě víc ublížil..? Když už se od něj nezachrání... Mohl se pokusit ho uklidnit.. aby byl na něj aspon trochu jemnější.

''J- Já....'' zakoktal.

''Copak? Chtěl by jsi něco?'' podíval se mu do očí. Hoon v jeho očích viděl touhu... touhu po jeho těle.

"J- Já... už budu hodný.... P- Pro- Prosím.. U- Ušetři mě...'' hlasitě se rozpláče. SooHyun se na chvíli zasekne při pohledu na plačícího Hoona. Ma moment má chuť ho i pustit. Ale jeho... (dá se říct) nadržené já ho přemůže a znovu silně Hoona přitlačí na sedačku.

"Na to jsi měl čas do teďka... Teď už je pozdě Hoonie~.'' strhne z Hoona kalhoty i se spodním prádlem. Na moment ho pustí, aby mohl i ze sebe sundat kalhoty. Sedne si zpátky, chytí Hoona za vlasy a přitáhne si ho k rozkroku. Hoon se na něj zmateně a vyděšeně podívá.

"Vykuř mě." přikáže mu SooHyun. Hoon se začne vzpírat. Starší se předkloní a chytí ho pod krkem.

"Budeš dělat to, co ti řeknu... Je ti to jasný?! Sám sis to u mě zavařil, tak si to teď sám napravíš...! Řekl jsem.... Vykuř mě!!'' pustí Hoonův krk a opře se o sedačku.

"Tak co bude?!'' zařve po chvíli. Hoon se skloní a olízne SooHyunovo celou Hynovo délku.

"Ach... Ano Hoonie~." vydechne starší, když Hoon pohltí celou jeho délku. Mladší začne krouživými pohyby hlavou. Musí to dělat, i když se mu to hnusí. Hyun ho chytí za vlasy.

''Hoonie~... Tvé rty jsou tak dokonalé..'' vydechne starší.

''Hlouběji Hoonie~... Chci, aby jsi ho měl až v krku.'' chytne ho za šíji a vrazí mu svůj penis hluboko do krku. Z Hoonovo očí vytrisknou slzy.

''Cítím, že už budu.'' zavdychá Hyun a přirazí hlouběji do Hoonových úst. Za nedlouho se s výkřikem Hoonovo jména udělá do jeho úst. Nakloní se a znovu ho chytne pod krkem.

''Spolknout!'' zavrčí. Hoon poslechne a všechno poslušně spoliká.

''Hodný kluk.'' dravě ho políbí. Vytáhne ho zpátky a položí na sedačku.

''Na tohle se těším už dlouho.'' olízne si rty při pohledu na Hoonovu odhalenou postavu. Mladšímu pod těmi slovy naskočí husí kůže. Bojí se toho, co bude dál.. Ale už nemá sílu na to mu odporovat. SooHyun se nad něj nakloní a roztáhne mu nohy. Bez varování či přípravi do Hoona tvrdě přirazí. Hoon vykřikne bolestí. Má pocit jako by ho někdo rozthl na půl. Starší na nic nečeká a začne do tvrdě a rychle přirážet.

''S- S- SooHyune!! To... To... To bolí!!'' vykřikne Hoon přes slzy a hlasité vzlyky.

''To taky má... Tohle je tvůj trest Hoonie~. Kdyby jsi byl hodný.. Byl bych jemnější... Sám sis o to řekl." odmlčel se. "Podívej se na mě! Chci abyses mi při tom díval do očí.''

''P- Prosím... ne.'' zaprosí mladší. SooHyun jako by ho neposlouchal. Chytí ho pevně za boky a ještě rychleji do něj začne přirážet.

''Aiish! Jsi tak úzký! A~ch!'' Stále drtivěji přiráží. Hoonovo oči se čím dál víc zaplnují slzami. Po chvíli se SooHyun z Hoona doslova svalí, když vyvrcholil hluboko do Hoonovo mladého těla. Mladší nepřestává plakat. Hyun se zvedne zpátky s mladšímu a začne ho oblékat. Poté se sám obleče a vrátí se na místo řidiče.

''K- Kam m- mě v- vezeš?'' zakoktá pomalu Hoon. Má strach se vůbec na něco zeptat. A navíc ho bolí každý i jen drobný pohyb.

''Domů tě vezu... Tvoje máma musí mít o tebe strach.'' za nedlouho zastaví před Hoonovo domem. Vytáhne ho z auta a vede ho ke dveřím. Zazvoní.

''SooHyune? Co tady- Hoone!''

''Potuloval se po ulici... Nemohl jsem ho tam jen tak nechat.'' usměje se mile Hyun.


''Hoone... Kde si byl?'' podívá se na něj jeho matka naštvavě. Hoon se podívá na ní.. a potom na Hyuna... Nemůže uvěřit, že se chová jako by se nic nestalo... ublížil mu...! SooHyun s ním spojí pohled... a mrkne na něj. Hoon okamžitě uteče do svého pokoje. Tam se svalí na svou postel a rozpláče se.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 10. prosince 2015 v 21:21 | Reagovat

Tuhle povídku miluji! x33 SooHoon a pedofilie! *0* To je dokonalá kombinace! *w*
Ale chudinka maličký Hoonie... TT.TT Tohle si nezasloužil... TT.TT

2 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 11. prosince 2015 v 3:01 | Reagovat

Wah chudák, takhle ho popadnout ><
Povedlo se^^

3 Woo_Yong_Ki Woo_Yong_Ki | Web | 11. prosince 2015 v 16:55 | Reagovat

[1]: Uhm..pravda *3* trochu jsem toho malinkého čumáčka mučila *3* ale jsem ráda, že se ti to líbilo x3

[2]: Děkuji ^^ Moc si vážím toho, že se ti to líbilo ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama