MASK - 1/?

13. prosince 2015 v 10:45 | Woo_Yong_Ki |  MASK
Hi! ^^ Wow! Tenhle týden jsem se s těmi povídkami nějak rozjela :D ^^ a víte co pro vás mám teď?............*chvilka napětí*.........Další povídku! *o* x3 ^^ tentokrát je to první část jedné z mých Hetero kapitolovek ^^Cover dělala Karinka ^^ že je úžasný?! *o*
''Kámo!'' okřikl SooHyun Elie, který jel na skatu vedle něj. ''Přestaň! Shodíš mě!''
''O to mi jde!'' zasmál se a ujel před ním. SooHyun se rozjel za ním. NeulShi šla pomalu se smíchem za nimi, vedle ní šli YongKi s Kevinem, držící se za ruce. Najednou se ozvalo zvonění Kevinova telefonu. Pustil YongKi a ze svého zvyku trochu popošel, aby to mohl zvednout. Kluci se zastavili a všichni se na něj otočili a čekali, co se bude dít.
''Ano...Dobře..Hned přijdu.'' odpovídal Kevin do telefonu trochu chladně a poté zavěsil. Otočil se k ostatním.
''Musím jít domů. Omlouvám se lidi.'' YongKi k němu přišla.
''Doprovodím tě, Oppa.'' usmála se a vlípla mu pusinku na tvář. Kevin se od ní však odtáhl.
''Ne, lásko. Půjdu sám.'' polibek na tvář ji oplatil. Zámával ostatním a odešel. YongKi se za ním trochu zklamaně dívala. Nikdy Kevinův domov neviděla a bylo ji to líto. Nechápala, proč Kevin nechtěl, aby k němu přišla.
Kevin mezitím došel domů. Prošel branou, ostře hlídanou kamerou, na veliký pozemek s kašnami a upraveným trávníkem, hlídaným vysokými silnými muži v černém oblečení. U dveří domu čekal hnědovlasý muž, jen o pár měsíců starší, než Kevin- byl jeho osobní ochrankou.
''Ve Vašem pokoji čeká Váš otec, pane.'' řekl a uklonil se.
''Vím to, Hoone, slyšel jsem.'' odpověděl mu chladně Kevin a vešel. Hoon se pochopitelně vydal za ním. Kevin přišel do svého velikého pokoje, ve kterém v jednom křesle před postelí seděl jeho otec a za ním dvě jeho ochranářské gorily. Pokynul na ně- včetně Hoona- aby odešli a nechali ho se synem o samotě. Když odešli pokynul Kevinovi, aby si sedl.
''Co by jsi potřeboval?'' začal Kevin, když si sedl naproti otci. ''Musí to být důležité, když jsi vážil cestu z Ameriky až sem.'' Jeho otec se trochu usmál.
''To ano. Je to velice důležité, Kevine.'' usměv mu z tváře zmizel. Kevin si najednou všiml věci, kterou jeho otec dřív neměl. Jeho otec dřív neměl hůl, tak jak to, že ji má teď? Vysvětlení se mu dostalo brzy.
''Víš, Kevine.'' začal jeho otec vysvětlovat důvod, proč přijel zpět do Korey. ''Můj zdravotní stav..se od doby, co mě ten chlap postřelil do nohy značně zhoršil. Kvůli značnému zatežování nohy, jsem nyní o holi..a podle lékaře..pokud budu takto pokračovat, o nohu přijdu. Takže..jsem se rozhodl udělat něco důležitého.''
''A co?'' zeptal se Kevin, i když tak trochu tušil, kam tím otec míří, ale nechtěl o tom slyšet.
''Kevine..je na čase...aby jsi hlavou mafie stal ty!'' Kevin doufal, že tohle otec neřekne. Nikdy nechtěl převzít otcovu práci, on chtěl studovat a být lékařem. Chtěl lidem pomáhat, ne zabíjet, ale jeho životní sen jeho otec nikdy neposlouchal. Kevin se na něj podíval. Pohledem ho prosil o to, aby to nemusel dělat.
''Jsi můj syn, Kevine. A jako můj syn musíš v mé práci pokračovat.'' odpověděl na jeho nevyřčenou otázku. Kevin přikývl. Věděl, že nemá navybranou. Jeho otec se zvedl a chtěl odejít ze synova pokoje, když v tom se zastavil. ''Ale!'' otočil se zpět na syna. ''Mám pár podmínek.''
''Jakých podmínek?'' otočil se na něj Kevin.
''Boss nejsilnější mafie nemůže ztrácet čas na škole, takže..zruš svou přihlášku na vysokou..a také..'' Kevina najednou ovládl pocit, že by se měl začít bát. ''..tvoje matka říkala, že sis ve škole našel nějakou dívku.'' Kevin přikývl. ''..Nech ji jít..''
''Cože?!'' vyjekl Kevin.
''Chci, aby jsi ji nechal..nikdo o tvém životě nesmí nic vědět. Nikdo, kdo o tom něco sám neví..!''
''Ne!'' vykřikl najednou Kevin pevně. Nikdy neměl odvahu otci odporovat, ale teď se najednou objevila. ''Já YongKi miluji!'' jeho otec k němu pomalu přistoupil.
''Kevine..já tě varuju! Buď to uděláš ty po dobrém....nebo to udělám já! Vyber si..jak moc ti na té holce záleží!'' procedil zkrz zuby a odešel. Kevin si zdrceně sedl na na postel. Po jeho tváři začali stékat slzy. Nemůže YongKi opustit..jenže..riskovat její život..to..je horší, než vědět, že bude žít bez něj. Musel to udělat. Bylo by to..pro život jeho největší lásky to nejlepší. Jeho otec měl pravdu, pokud ji miluje..tak ji zachrání život. Vytáhl z kapsy mobil a vytočil její číslo.
''Lásko? Mohli bychom se vidět?...Dobře přijedu tam, budeš tam sama? Dobrá, za chvíli tam jsem.'' zavěsil. Z očí se mu opět spustily slzy. Rychle si je otřel a spěchal za YongKi tam, kde se domluvili, že se sejdou. Šel pomalu parkem a rozhlížel se, kde by mohla jeho láska být. Najednou si ji všiml, seděla u kašny, u které ji Kevin vyznal své city. Pomalu k ní šel. V hlavě se mu honily myšlenky o tom, co všechno spolu prožili a o tom, že to má co nevidět skončit.
''Vinie!'' vykřikla nadšeně, když ho viděla. Zvedla se a utíkala k němu. ''Miláčku!'' skočila mu kolem krku. Kevin se i přes svůj smutek zasmál. Byla tak šťastná a to on miloval. Jeho radostný úsměv ale zmizel hned, jak si vzpomněl na otce. Odtáhl se od ní.
''Lásko?'' zeptal se. Snažil se přitom zmírnit své zděšení.
''Ano?'' YongKi se na něj podívala s nadšeným úsměvem. Když její úsměv viděl, jakoby zapomněl na všechno kolem. Všechna jeho pozornost patřila YongKi. V jejích očích viděl všechny krásné chvíle, které spolu prožili. ''Copak je miláčku?'' z jeho hypnózy ji probral její hlas. Nedokázal si představit, že by ho už nikdy neslyšel.
''Já..'' začal koktat. ''Já..jsem ti chtěl říct...'' YongKi se na něj podívala. Teď však už vypadala zmateně a trochu se bála toho, jak Kevin mluvil vážně. Kevin to však nedokázal říct. ''...víš..chtěl bych..být tenhle víkend s tebou..nešlo by to lásko?'' rychle svoji původní myšlenku zahnal. YongKi se opět usmívala.

''Se mnou? Samozřejmě! Moc ráda miláčku!'' skočila mu kolem krku. Kevin ji pevně objal. Nedokáže ji opustit. Ne! Nebude se otci nadále podřizovat! On svoji lásku ochrání! I kdyby měl riskovat vlastní život!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 13. prosince 2015 v 12:46 | Reagovat

Jsem neskutečně ráda, že se ti ten cover líbí! x33
Omono! Nemůžu se dočkat, jak to bude pokračovat! Bojím se toho, co udělá Kevinův otec.. Q_Q Že se YongKi nic nestane?! Q_Q

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama