ELI JE ŽENATÝ A BUDE OTCEM!!!!!!

9. prosince 2015 v 22:44 | Woo_Yong_Ki |  Jiné Info
Ahoj, lidí! ^^ Vím, že tahle zpráva je na internetu už pěkných pár dní, ale abych se přiznala, tak jsem se na začátku bála o tom psát, protože jsem z toho byla trochu (trochu víc *3* ^^) vyjukaná *3* Ale! Teď už jsem opět v pořádku (A hlavně doufám, že jě v pořádku Karinka *3* protože ona tvrdí, že yo, ale mě se to moc nezdá *3* ^^')
Takže:

Eli před pár dny napsal na Instagram své přiznání o tom, že je již více jak rok ženatý a jeho manželka je 3 měsíce těhotná. Po pár dnech se na internetu ukázalo, že jeho žena je o 11 let starší modelka. (Bohužel se mi nepodařilo ji najít *3* xD ) Nedávno se k tomu vyjádřila i sama společnost NH Media, která fanoušky uklidňuje tím, že Eli bude stále fungovat jako člen skupiny. Vyjádřil se k tomu i leader skupiny SooHyun a..abych se přiznala, tak mě jeho slova hodně překvapila, protože pokud jsem překlad jeho zprávy na Twitteru pochopila správně, tak on ani nikdo jiný z kluků o tom, že je Eli ženatý, nevěděli. Později se na Twitteru objevili i zprávy od Elie, který se všem fanouškům omlouvam, vše vysvětloval a stejně jako společnost slíbil, že nadále bude pokračovat jako člen U-KISS. Musím se přiznat, že je mi ho malinko líto, protože, jak sám napsal, nemohl ani v klidu a volně jít s manželkou do nemocnice tak jak chtěl. Své přiznání napsané na Instagram po pár hodinách od vydání smazal, než to však zpráva obletěla úúúplně celý svět.
Přiznám se, že dlouho jsem nad tím přemýšlela a nějakou dobu jsem na to nemohla přestat myslet a to hlavně proto, že jsem se bála a také stále ještě trochu bojím toho, co s U-KISS bude. Ale teď už opět věřím, že i přes tohle budou U-KISS ještě dlouho spolu!

A jelikož jsem (podle mě xD) KISSME takové jaké má být, tak bych chtěla říct, že Elie budu, my všichni KISSME's budeme podporovat vždy a chceme aby on i jeho rodina byli šťastní.

(Mimochodem~ když se podíváte na Eliovo inst. koho sleduje, tak tam najdete Zdravé těhotenství x3 sladké x3)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 10. prosince 2015 v 21:27 | Reagovat

Já jsem v pořádku x33 A Eliovi to přeji x3 Jsem ráda, že má ženu, kterou miluji a bude mít malé miminko x33
A když jsem si znovu četla to, co napsal Hyun, tak jsem to pochopila tak, že ho šokovalo, že to Eli napsal, ale věděl to. x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama