Forbidden Love- 2.část

29. června 2015 v 22:20 | Woo_Yong_Ki |  FORBIDDEN LOVE
Ahoj lidí!! xDDD omlouvám za to, že mi malinko hrabe, ale právě mi tu probíhá rozhovor s mou láskou a je dost šílený xDD (ano, všechny to zajímá xD ^^)
Dnes tu pro vás mám další část FL x3 objeví se tam nové důležité postavy x3 doufám že se vám to bude líbit x3 užijte si to x3 ^^
Malou vesnicí procházel vysoký muž s blond vlasy, dlouhým černým pláštěm a velikým páskem s pistolemia dvěma dlouhými stříbrnými bodci. Na zádech měl velikou kuš se stříbrnými šipkami namočenými ve svěcené vodě a přes tvář uvázaný černý šátek. Všichni obyvatelé se na něj s nenávistí dívali.
''Co tu chcete?!'' vypálil na něj KyuHyun, když neznámý muž došel až na malé náměstí. Blonďák se k němu otočil a sundal si svůj šátek z úst. Jaeseop si z okna všiml, co se venku děje a šel ven, aby toho cizince viděl.
''Jmenuji se Shin SooHyun, jsem nejlepší lovec upírů ve zdejším okolí.'' Jaeseop při těch slovech zbystřil. Všichni přítomní kromě něj se začali smát.
''Upíři?'' zopakoval přes smích KyuHyun. ''Kde by tady vzali upíři?'' nepřestával se smát. SooHyun začal obcházet kolem nich- všichni okamžitě zmlkli.
''Pokud vím...'' začal. ''...Každý měsíc se v této vesnici jeden člověk ztratí a ještě nikdy se nestalo, že by nějaký vrátil. Také vím, že celá vaše vesnice žije už roky se strachem z velikého hradu na tom kopci.'' ukázal na hrad zahalený pod černými mraky. ''Upřímě by mě zajímalo....z čeho pak máte takový strach..?'' KyunHyun, černovlasý drzý mladík, vystoupil přímo před SooHyuna, aby se mu mohl dívat do očí.
''To, že s ti lidé ztrácejí do toho hradu to už víme.'' prohlásil sebejistě.
''A to nikdo z těch lidí nikomu z vás nechyběl natolik, aby se snažil zjistit, co s ním je.''
''Nikdo, kdo se vydal je hledat se nevrátil.'' ozval se někdo za SooHyunem. KyuHyun se mu opět zadíval do tmavých očí. ''Takže pane lovče, byl by jste tak laskav a odešel? Každému z nás už takto někdo z rodiny zmizel a nechceme mít díky Vám další potíže..!'' procedil zkrz zuby. SooHyun se otočil k houfu lidí, kteří kolem nich udělali kolečko zvědavých pohledů.
''To tady mezi Vámi opravdu není ani jeden člověk, který věří že jeho příbuzný žije?!'' vykřikl a ani nečekal žádnou odpověď.
''Já..!'' ozval se ze zadních řad zvědavých lidí mladý hlas. Jaeseop. SooHyun se trochu zmateně ohlédl odkud to přišlo- nečekal, že by mu někdo odpověděl. Jaeseop se zhluboka nadechl a odhodlaně přistoupil před SooHyuna. KyuHyun, který stále stál za lovcem, ho propálil nenávistným pohledem. Jaeseop ho ale nevnímal a svou pozornost upřel na SooHyuna.
''Můj bratr, dvojče..zmizel v tom hradě přd dvěma roky..'' v jeho očích se začaly objevovat slzy. ''..A já věřím, že by mohl být naživu..!''
''KyoungJae není naživu!'' rozkřikl se KyuHyun. ''Nikdo z těch co zmizeli nejsou naživu! Ani tvůj bra-''
''Zklapni!'' řekl mu SooHyun úplně klidně.
''Ty mi nemáš co poroučet!'' okřikl ho mladík. SooHyun se k němu otočil a v klidu k němu došel. Nejdříve na KyuHyuna vykouzlil něco, co mělo připomínat milý úsměv a poté vrazil mladíkovi takovou ránu pěstí, že jediné co KyuHyun zaznamenal bylo, že spadl na zem.
''Až ti příště řeknu, že máš zklapnout..tak zklapneš..'' řekl opět v klidu lovec a došel blíže ke Jaeseopovi. ''Myslím..že by bylo lepší toto dále řešit někde mimo od těchto lidí.'' řekl se stále stejným kameným výrazem. Jaeseop zavedl lovce do svého domu. Jakmile se za nimi zavřela brána Jaeseopova pozemku, zvědaví obyvatelé vesnice se rychle odporoučeli do svých domů. KyuHyun se zkrvaveným nosem se zvedl ze země a nenávistným pohledem propaloval Jaeseopův dům.
''My jsme spolu ještě neskončili...lovče..'' procedil zkrz zuby a odešel.

+

Přes tmou zahalenou vesnici, schovaný v černém hábitu, běžel mladík k velkému černému hradu. Velikým klepadlem silně několikrát zaklepal. Na obrovské bráně seděl černý netopír, propalující mladíka pohledem. Po chvíli se brána otevřela a mladík vešel dovnitř. Vůbec se nebál, naopak vypadal, že hrad moc dobře zná. Jakmile se za ním brána opět zavřela, netopír sletěl k mladíkovi a proměnil se ve vysokého muže a rudými vlasy.
''KyuHyune..'' usmál se na něj Kiseop. ''..Copak tě sem přivádí chlapče?'' KyuHyun přišel blíže a mírně se Kiseopovi uklonil.
''Mám..mám zprávu, která..by Vás mohla zajímat.'' řekl opatrně. Kiseop se na něj díval se vznešeným pohledem. Rukou mu pokynul na náznak toho, že poslouchá.
''Do vesnice...dnes přišel nějaký člověk..nějaký lovec upírů.'' začal KyuHyun.
''Lovec?'' podivil se Kiseop.
''Ano..a..Jaeseop, bratr jednoho mladíka co tu byl...ho chce..přivést sem..'' Kiseop se povýšeně usmál, ale stále byl zcela klidný.
''A copak je to za lovce?'' zeptal se.
''Uhm..nějaký..Shin..Shin SooHyun..'' Kiseop velice zbystřil. Prudce se na něj otočil.
''Shin..SooHyun?'' KyuHyun jen souhlasně přikývl. Na Kiseopově tváři se objevil ďábelský úšklebek. Podíval se na KyuHyuna. Odněkud ze svého pláště vytáhl měšec a podal mu ho.
''To je za tvou snahu. A teď se vrať, ať jsi do svítání zpět ve vesnici.''
''Děkuji pane, děkuji.'' uklonil se a utíkal zpět do vesnice. Kiseop se za ním díval a na tváři měl opět ďábelský úsměv.
''Takže z Hyunieho..je lovec upírů..Jestlipak lidé vědí o tvém tajemství?'' zasmál se. ''Pochybuji. Neměl by jsi odvahu jim to říct. Jen přijď Hyunie~, budu tu na tebe čekat, tak jako dřív...já a ty...Shin SooHyun.''
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 9. července 2015 v 19:59 | Reagovat

Omo! *0* OMO!! *w* OMONO!! *Q*
Já se Kiseopieho začínám bát... Q_Q Takového zlého ho neznám... Q_Q Znám ho jako hodného, milého, přátelského a sladkého... Q_Q ne.. zlého, a pomstychtivého.. Q.Q
Ale je to úžasné!! ♥ Jsem zvědavá, jak bude Shin SooHyun reagovat na svého.. Ehm.. No.. Na Kiseopa.. *o*
Nemůžu se dočkat dalšího dílu!!! *////*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama