Forbidden Love- 1.část

7. května 2015 v 21:49 | Woo_Yong_Ki |  FORBIDDEN LOVE
Čáu lidi! xD Jsem tu znovu! xD normálně za dva květnové dny jsem v článcích dohnala a možná i překonala celý duben xD No..mám pro vás první díl kapitolovky o upírech x3 doufám, že se vám to bude líbít, jen vás musím varovat..první kapitola je taková..možná trošku kratší, ale všechny ostatní budou delší! xD ^^'
Jen bych měla malou prozbu: jestli si to přečtete, prosím zanechte mi nějaký kometář ^^ jestli se vám to líbí, nebo nelíbí, popřípadě proč se vám to nelíbí. Děkuji~ ^^
Yo! Také bych chtěla moc poděkovat Karince x3 která mi s povídkami dělá reklamu na svém blogu x3 Moc děkuji zlatíčko x33
A teď už ta slibovaná 1.část xD
| CHAPTER 1 |


''Jaeseope! Notak! Dělej! Nebo ti uteču!'' křičí se smíchem KyoungJae. Jmenovaný rychle doběhne k němu.

''KyoungJae... tam nesmíš!'' vypískne. ''Tam se nesmí! Nikdo z vesnice tam nesmí chodit!'' táhne KyoungJaeho pryč od brány k velkému hradu. Ten se mu ale vysmekne.

''Notáák! Jaeseope... ty jsi nikdy nechtěl vědět, co je v tom hradě tak tajemného, že tam nesmíme?'' podiví se KyoungJae

''Chtěl... ale.. ty jsi neposlouchal, když nám vyprávěli o tom, co tam žije?'' znovu se pokusí ho odtáhout.

''Jaeseope.. snad nevěříš té pohádce o upírech.. to si určitě ve vesnici vymysleli aby nás měli čím strašit, když jsme byli malý.'' Otočí se KyoungJae a v klidu dojde zpátky k hradu.

''Je to pravda!'' zakřičí Jaeseop na svého bratra. Ten ho ale neposlouchá. ''Fajn! Tak si tam jdi. Ale beze mě! Já jdu domů!'' otočí se a odchází.

''Srab..'' řekne si pro sebe KyoungJae a už si to žene na velké hradní nádvoří. ''Wow! To je nádhera!'' vydechne, když se rozhlédne kolem. Okamžitě se vydá k točitým schodům a jimi nahoru, než dojde k prvním dveřím, které se rozhodne prozkoumat. Za dveřmi se skrývá veliká místnost s dlouhým dřevěným stolem. Na konci místnosti jsou dvě křesla připomínající dva královské trůny. Všude na zdech visí zlaté svícny. KyoungJae na to všechno jen udiveně kouká. ''Nechápu... proč je všechna ta nádhera před námi schovaná tady.'' proletí mu hlavou. Jde dál a dojde na dlouhou chodbu. ''Boha jeho! Tohle neprohledám všechno ani za týden.'' promne si čelo. Dojde k dalšímu pokoji. Podle vzhledu došel do ložnice. Velká postel s nebesi, veliký krb obrovská okna zahalená černým plátnem. KyoungJaeovo pohled se však soustředí úplně na něco jiného. Všechna jeho pozornost padne na veliký obraz mladíka s fialovými vlásky, visící nad krbem. I přes to, že je mladík na obraze bledý jako smrt, KyoungJaeovi přijde nesmírně nádherný. KyoungJae se dlouho překonává, nakonec se však rozhodne svůj pohled od obrazu odtrhnout a jít dál. I na chodbě si všimne mnoha obrazů, na žádném však není ten krásný mladík. Spíš to vypadá jako nějaké obrazy všech majitelů hradu. Ovšem, KyoungJaeovu pozornost plně získá až poslední, ten největší obraz, umístěný na čelní zdi chodby. Je na něm opět ten samý mladík, s krásným zářivým úsměvem. Tentokrát však není sám. Vedle něho stojí jiný mladík, rudovlásek držící ho za pas. Z jeho úsměvu jsou jasně vidět dva špičaté tesáky. ''Upír..? Ne! To je blbost.'' řekne si KyoungJae v duchu a jde k dalším dveřím. Tentokrát však narazí na něco, co vidět nechce. Místnost... No.. Ani se to místností nazvat nedá... plná klecí.. s lidskými těli.. mrtvý.. KyoungJae se otočí a chce okamžitě odejít, když v tom..

''H-Hey!'' KyoungJae se lekne, když ten hlas uslyší. ''H-Hey.. ty... pojď sem...'' KyoungJae pomalu dojde ke kleci, od které to slyšel. Tam - o zeď opřený - sedí člověk, doslova napůl mrtvý. Člověk, který se nedávno ztratil z jejich vesnice. KyoungJae se k němu přiblíží. ''K-Kyoung Jae... uteč.. zmiz odsud.. zmiz odsud dřív než tě chytí!'' přikáže zraněný muž.

''Ale...'' KyoungJae chce začít protestovat.

''ZMIZ ODSUD!'' to už KyougJae poslechne a utíká pryč. Najednou sebou cukne a prudce zastaví. Jeho pohled se zastaví na osobě stojící na konci chodby. Rudovlásek, na pohled stejně starý jako on, se k němu pomalu přibližuje. KyoungJae mu chce okamžitě utéct, ale jakmile se otočí, rudovlásek se objeví přímo před ním.

''Jaká to příjemná návštěva.'' zářivě se usměje. KyoungJae hlasitě polkne. Rudovlásek se k němu přiblíží a chytí ho pod krkem. ''Tvé srdce bije tak rychle, že bych na to dokázal tančit.'' poznamená. KyoungJae pevně zavře oči, zatímco se druhý přibližuje svými tesáky k jeho krku.

''Nedělej to!'' ozve se za nimi. Rudovlásek se od KyoungJaeho odtáhne. Společně se podívají tam odkud byl hlas slyšet.

''Vždyť to je... ten z toho obrazu!'' pomyslí si KyoungJae. Mladík s fialovými vlásky dojde k nim.

''Kiseope.. nech ho být.. máme v celách už dost.... teď nemáme proč zabíjet.'' jmenovaný se na něj podívá.

''A co s ním mám dělat?'' podiví se. Pohled mladšího se spojí s tím KyoungJaeovo.

''Hm... co třeba... sluhu! Toho nemáme... hodil by se nám..'' usměje se zářivě. KyoungJae vyvalí oči. Má dělat sluhu dvěma upírům?! Najednou se k němu znovu otočí ten... Kiseop.

''Fajn.. ale pamatuj chlapečku.. jestli mě jednou neposlechneš... tvá hlava skončí na mém talíři!'' ukáže na místnost, ze které KyoungJae utíkal.

''A-Ano.. pane..'' vykoktá jen Eli. Až ted mu došlo.. že měl jeho bratr pravdu.


| O dva roky později |

Jaeseop sedí na parapetu okna. Se slzami v očích se dívá na cestu směřující k hradu, kde naposledy viděl svého bratra. Jsou to už dva roky, co KyoungJae zmizel.

''Jak se to vlastně stalo?'' napadne Jaeseopa z nenadání. Opět se zadívá na ten hrad, na Hrad kam se KyoungJae před dvěma roky vydal......... a už se.... z něj nevrátil.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 7. května 2015 v 22:06 | Reagovat

Co bude dál?! *Q*  *dělá že to neví, i když pokračování zná moc dobře* těším x33

2 Woo_Yong_Ki Woo_Yong_Ki | 7. května 2015 v 22:17 | Reagovat

[1]: pokračování ještě neznáš xD znáš jen to co bude hódně dopředu! xD a i to se může změnit xD
Ale jsem moc ráda, že se ti to líbí x3

3 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 7. května 2015 v 22:24 | Reagovat

[2]: uh?! no! to je pravda! Q_Q *Q* Co se stane?! *w* Co se stane?! *Q*
Hmm.. ale myslím.. že ten Final se nezmění x33 Ten je naprosto DOKONALÝ! ♥ *-*

4 Woo_Yong_Ki Woo_Yong_Ki | 7. května 2015 v 22:27 | Reagovat

[3]: Šššš! To je tajemství! Přísně tajné! Pozor ať tě neuslyší Šopí! xD ten ho nezná x3

5 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 7. května 2015 v 22:37 | Reagovat

[4]: Uh? tak to se divím, že ještě nenaléhá, aby jsi mu to řekl x3 xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama